o NÁS:

Vážení návštěvníci našeho webu a věrní zákazníci rychlého občerstvení Kebab/ Pizza Olomouc, rádi bychom se Vám představili na několika následujících řádcích této stránky. Jsme mezinárodní team cestovatelů, profesionálů, kteří se ne - náhodou sešli na úžasném místě - v historické Olomouci.


Pocházíme ze vzdálených koutů světa jako například: Sýrie, Kurdistánu, Turecka, Německa... a z České republiky. Učili jsme se na různých místech od mistrů kuchařů a naše kulinářské know - how nyní nabízíme našim zákazníkům v Olomouci. Všechny nás spojuje potěšení z dobře odvedené práce, z výborného zákaznického servisu, ale hlavně láska ke kebabu, gyrosu a vegetariánské kuchyni. S péčí pro Vás denně, pozdě do noci připravujeme čerstvá jídla dovezená z několika zemí Evropy, abychom potěšili Vaše chuťové pohárky a zaplnili Vaše hladové žaludky vynikajícím hovězím, kuřecím a vepřovým masem, připraveným na vertikálních grilech a podávaným v kurdské tortile/ chlebu.


Snažíme se provozovat naši kuchyni vyváženou a proto nezapomínáme ani na vegetariány, kteří si u nás jistě pochutnají na felafelu, halloumi a na vždy čerstvých a nazdobených zeleninových přílohách a salátech. Doporučujeme k jídlům naše skvělé dresingy, které si sami připravujeme podle tradiční rodinné receptury. Nabízíme široký výběr nealko nápojů a dostanete u nás i české pivo. Rádi Vám připravíme tradiční tureckou kávu, nebo kurdský čaj.


Naše provozovny udržujeme vždy čisté a uklizené. Máme rádi hudbu a proto u nás hraje orientální, nebo česká muzika. Jsou u nás vítaní všichni zákazníci, kteří ví, co je respekt k jiným kulturám a kteří přišli za dobrým jídlem a pohodovou atmosférou.

Obzvlášť vítaní jsou u nás ti nejmenší zákazníci - Vaše děti. Neváhejte proto a přijďte za námi s celou rodinou na oběd, svačinu, nebo večeři do našich restaurací. Rádi se s Vámi seznámíme, popovídáme a připravíme pro Vás jídlo, na které budete mít chuť.

Naše nabídka je rozmanitá, ceny lidové. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Design by olsystem.cz